SEO оптимизация и комплексная раскрутка сайтов, а также продвижение сайтов в Одессе, Киеве и по всей Украине.
 
 
Wednesday, 23 Apr 2014
 
 
Мы начали подготовку к VI Международному фестивалю клейзмерской музыки "LvivKlezFest-2014" Print
x

Дорогие друзья!

Мы уже начали подготовку к VI Международному фестивалю клейзмерской музыки "LvivKlezFest-2014". Многое сделано, но ещё больше предстоит сделать, поэтому, если Вы - креативны и энергичны, горите желанием попробовать себя в качестве организатора или исполнителя, мы ждём Вас. Со своей стороны обещаем увлекательное путешествие в мир еврейской музыки, песни и танца, а также новые интересные знакомства.
 
Записаться в волонтёрскую команду фестиваля можно у секретаря Хэсэда Марины Крикун или у специалиста по связям с общественностью Ирины Белоус.
 
Оргкомитет фестиваля
 
Програма 6-го міжнародного фестивалю клезмерської музики LvivKlezFest-2014 Print
x

Запрошуємо Вас на 6-й Міжнародний фестиваль єврейської музики LvivKlezFest, який відбудеться з 1 по 13 липня 2014 р.

ПРОГРАМА
6-го міжнародного фестивалю клезмерської музики LvivKlezFest-2014


Відкриття фестивалю “LvivKlezFest 2014”. Концерт у Львівській обласній філармонії  «Музика єврейського Голлівуду»
.

Молодіжний Академічний симфонічний оркестр «ІНСО-Львів» подарує гостям незабутній вечір музики до кіномюзиклів, яка була написана композиторами єврейського походження. Шедеври світового кіно – «Скрипаль на даху», «Вестсайдська історія», «Кабаре», «Чікаго», «Хеллоу, Доллі!», «Знедолені» та багато інших – зачарували серця глядача завдяки неперевершеним саунд-трекам, авторами яких є легендарні композитори Джеррі Бок, Леонард Бернстайн, Джон Кандер, Джері Херман та інші. Дехто з цих геніїв ХХ-го сторіччя мав українське коріння, як Леонард Бернстайн, або, навіть, галіцийське, як Лайонел Барт – автор одного з найуспішніших мюзиклів за усю історію цього жанру - «Олівер».

Розкішна симфонічна музика, відео супровід, танцювальні номери та участь відомого українського джазмена Майка Кауфмана Портнікова перетворять Ваш вечір на казку у стилі «Бродвей»!

Дата: 01.07.2014 р.
Місце: Львів, вул.Чайковського, 7, Львівська обласна філармонія
 


Виставка «Львів єврейський. Постаті на сторінках історії»

На виставці будуть представлені унікальні довоенні світлини, а також портрети відомих евреїв Львова. Експозиція не просто розповідає про життя еврейської громади міста Львова,  але і являє собою цілу енцеклопедію. На фотопортретах втіленні відомі представники куьтурної еліти Львова – вчені, письменники, поети та інші відомі люди. Поряд з портретами представена  інформація, щодо того який вклад вони внеси у розвиток міської громади.

Дата: 02.07.2014 р. – 16.07.2014 р.
Місце: Львів, вул. Староєврейска д.36  Музей історії реігії
 


Вистава «Люди» за п’єсою Шолом - Алейхема

Театр «Дебют» ВЄБФ «Хесед-Ар’е» презентує сценічну інтерпретацію гострого та пронизливого трагіфарсу «Люди» за п’єсою Шолом - Алейхема .

Людина – це звучить гордо! А якщо людина у розкішному будинку багатіїв – прислуга, чия гідність, навіть, не вартує  шпалер у їх вітальні? Чи можна залишитися справжньою людиною у таких умовах, чи можна протистояти приниженню…У замкненому просторі барського будинку Шолом - Алейхем створив проекцію усього світу соціальної нерівності. П’єса «Люди» - справжня класика, перевірена часом і актуальна сьогодні.

Режисер-постановник – В’ячеслав  Ольховський.
Тривалість вистави – 75 хвилин.

Дата: 03.07.2014 р.
Місце: Львів, вул. Гнатюка, 11, Перший український театр для дітей та юнацтва
 


Кінопоказ ізраїльського художнього фільму «Сват» (2010)

Фільм одержав чотири премії Ізраїльської Кіноакадемії, в тому числі у номінаціях «Кращий актор» та «Краща акторка».
Режисер – Аві Навон; у ролях: Адір Міллер, Майя Даган, Туваль Шафір, Дрор Керен, Дов Навон, Ярден Бар-Кохва, Елі Яцпан; тривалість сеансу – 113 хвилин.

Сюжет: екранізація роману відомого ізраїльського письменника Аміра Гутфройнда «Заради неї герої літають». Події мелодрами розгортаються в 1968 році в Хайфі. Підліток на ім’я Арік влаштовується на роботу у шлюбну контору, яка знаходиться  в одному будинку з кінотеатром, в якому з ранку до ночі показують фільми про кохання. Юнак переживає свої «сто днів після дитинства» та розгадує чимало тайн людської душі.

Дата: 06.07.2014 р.
Місце: Львів, ул. Коперніка, 17, Палац мистецтв


Концерт вокально-інструментального гурту «Варнічкес-фолк» (Україна)

Запрошуємо на концерт вокально-інструментального гурту «Варнічкес-фолк», де ви почуєте єврейські пісні – авторські та народні, сучасні та старовинні у модерних обробках. Драйв та  добрий настрій Вам подарують декілька генерацій виконавців,  а неочікувана зустріч мов, музичних стилів , культур на перехресті минулого та майбутнього – здивує та нагадає про те,що ми всі ближче один до одного, ніж іноді здається…

Дата: 07.07.2014 р.
Місце: Львів, пл. Копальня, 10, Львівська копальня кави


Музичний вечір "Пісні - Мотанки " (Україна, Росія)

Музичний вечір від співачки Аліни Івах (Львів-Москва), гурту "LBB" (Львів) та піаніста Майка Кауфмана-Портнікова (Київ). Назва програми народилася за аналогією із українськими ляльками, що створені з різних клаптиків, та є уособленням рідного дому, родини, мами, бабусі, своєрідним зв’язком поколінь та культур. Українські та єврейські пісні, що перекликаються або змістом, або мелодіями, нашаровуються одна на одну, як у мотанках, та створюють прекрасне музичне ціле, прикрашене кольорами джазу, кантрі, клезмеру.

Дата: 08.07.2014 р.
Місце: Львів, пл. Копальня, 10, Львівська копальня кави
 


Ляльковий   моноспектакль Анни Власової  «І створив Господь жінку…» (Ізраїль) отримав гран – прі фестивалю «Звайгзне» (Рига, 2008); дипломант премії «Олива Єрусалиму» (2008), дипломант фестивалю «Atspindys» (Вільнюс, 2009).

Біблійні мотиви передано сучасною  сценічною мовою в оригінальному синтетичному жанрі, який поєднує пантоміму, ляльок, маски, відео - арт. Персонажі проходять вереницею, зливаючись у єдиний  образ, образ Жінки. «І створив Господь жінку…» - це глибокий особистий погляд на питання миру, кохання, віри, краси.

Режисура Анни Власової, музичне оформлення Юхима Гельмана, відео - арт Міхаль Шахнаї, ляльки та маски Юдіт Гриншпан та  Оксани Яновицької декорації Ірини Герзон, костюми Поліни Адамової, запис музики Офера Яїра; консультант з Біблії – Офер Горен.

Тривалість вистави -  50 хвилин

Дата: 09.07.2014 р.
Місце: Львів, ул. Гнатюка, 11, Перший український театр для дітей та юнацтва


Концерт міжнародного музичного проекту "S -ТРІО " (США, Великобританія)

Музиканти з США - соліст легендарного гурту «The Klezmatics» Лорін Скламберг (вокал, акордеон) та Великобританії - Мерлін Шеферд (кларнет) і Поліна Шеферд (вокал, фортепіано) є одними зі світових лідерів у виконанні традиційної східно-європейської єврейської музики. У рамках «LvivKlezFest-2014» вони презенують унікальну та незабутню програму, повну пристрасті, глибини та тонкощів виконавської майстерності.

Символічно, що усі музиканти мають українське походження, а Поліна Шеферд є прямим нащадком видатного українського філософа Григорія Сковороди.

Дата: 10.07.2014 р.
Місце: Львів, пл. Копальня, 10, Львівська копальня кави


Вечір єврейської музики у філармонії.

Спільний проект із Львівською обласною філармонією.

У програмі виступи:
-    Молодіжного Академічного симфонічного оркестру «ІНСО-Львів» разом із світовими зірками клезмерської музики Аланом Берном (Німеччина),  Лоріном Скламбергом (США), Крістіаном Девідом (Німеччина) та іншими.

- Міжнародного музичного проекту «Semer Label Reloaded» (Німеччина-США-Латвія), що має зірковий склад музикантів – віртуозів, які зібрались щоб відтворити на сцені унікальну колекцію єврейських записів, зроблених на берлінський студії «Semer» між 1933 та 1938 роками. Це й популярні пісні того часу, й народні, й оперні арії, й канторська музика… Це пісні боротьби, радості, страждання, віри, натхнення, любові… Це пам’ять про майже забуті прекрасні голоси, які належали тим, хто зник у вогні історичної трагедії. Мати творця цього грандіозного  музичного проекту всесвітньо відомого клезмерського музиканта Алана Берна народилася у довоєнному Львові.  Алан Берн вперше виступатиме у нашому славетному місті.

- «S-Тріо» (США-Великобританія). Це витончене, майстерне, глибоке та пристрасне виконання єврейських пісень, яке дарують глядачеві одні з світових лідерів у галузі традиційної східноєвропейської єврейської музики – вокаліст та  акордеоніст Лорін Скламберг (США), кларнетист та композитор  Мерлін Шеферд та  вокалістка, композитор та піаністка Поліна Шеферд  (Великобританія).

- гурту «Klezmer Alliance» (Молдова-Німеччина-Великобританія) – міжнародного колективу, серцем якого є один з найвпливовіших серед представників східно-європейської єврейської музичної «нової хвилі» автор пісень та виконавець Єфім Чорний (Молдова) та його незмінний партнер - блискуча піаністка Сюзанна Гергус (Молодова). Також у складі гурту грає «кращий клезмерський ударник по цю сторону Атлантики» Гай Шалом (Великобританія) та відомі у світі клезмери з Німеччини - кларнетист Берл Шпел, басист Томас Фріц та мандолініст, гітарист та ідиш-танцмейстер Андреас Шмітгес. «Музика «Klezmer Alliance» - це запрошення до співу та танців, проти шарму і запалу котрої, може встояти лише людина, яка не має вух» - так пише відоме віденське видання «Illustrierte neu welt».

Дата: 11.07.2014 р.
Місце: Львів, вул.Чайковського, 7, Львівська обласна філармонія
 


Концерт-знайомство та джем-сейшн VI Міжнародного фестивалю «LvivKlezFest-2014»

Зазирнути за лаштунки фестивалю, побачити відомих клезмерів з усього світу у неформальних музичних «батлах», відчути шалену енергію клезмерської імпровізації, яка об'єднає музик з України, Молдови, Ізраїлю, США, Німеччини, Латвії, Великобританії, Росії, Швеції - усе це Ви зможете, якщо завітаєте на джем-сейшн «LvivKlezFest-2014».

Дата: 12.07.2014 р.
Місце: Львів, вул. Валова, 20 (Бернардинський дворик). Перша львівська грильова ресторація «М'ясо та справедливості»
 


Майстер-клас з єврейського танцю від Марка Ковнацького (Німеччина)

Це унікальна можливість пізнати клезмерську музику через танок. Завітавши на майстер-клас ашкеназського танцю, Ви отримаєте заряд позитивної енергії  від одного з провідних майстрів Європи у цій галузі - Марка Ковнацького (Німеччина) - відомого клезмера, скрипаля-віртуоза та викладача традиційних танців східно-європейського єврейства. Після його майстер-класу опинившись на справжньому єврейському весіллі у Дніпропетровську чи Брукліні, Ви ніколи не почуватиметесь розгубленими!

Дата: 12.07.2014 р.
Місце: Львів, пл. Ринок (біля Діани)
 


Гала-концерт фестивалю “LvivKlezFest 2014”

Музичне свято для всього міста та його гостей просто неба, яке не можна пропустити і не можливо забути! Багатогодинний концерт відомих клезмерів з України, Ізраїлю, Німеччини, США, Великобританії, Швеції, Молдови, Франції, Латвії за участю музикантів світового рівня, у тому числі лауреатів премії Греммі. Розмаїття стилів, жанрів, виконавців, танцювальний запал та 3Д-маппінг сюрприз від організаторів шоу гарантують вам чудовий настрій та незабутні враження! А прекрасний музичний бонус від Львівського фолк-проекту "Lemko Bluegrass Band" (LBB) додасть українського кантрі-перцю у цей клезмерський коктейль.

Дата: 13.07.2014 р.
Місце: Львів, північна сторона пл. Ринок

 
Фильм В.Тадера о LvivKlezFest-2013 Print
x

 
LvivKlezFest 2013 - спецвыпуск нашей газеты Print
x

 
Ада Дианова о Фестивале LvivKlezFest-2013: "Всё прошло, как и было задумано" Print
x

Корр.: В этом году прошёл юбилейный фестиваль. Чем, на Ваш взгляд, он отличался от предыдущих — взлёты и падения, так сказать?

А. Дианова: Он был гораздо мощнее предыдущего. И по насыщенности программы, и по количеству мероприятий, и по их уровню. Не говоря уже о протяжённости! Фестиваль длился больше месяца! Падений не было — это радует. Всё прошло, как и было задумано, а в некоторых случаях (детский праздник на пл. Рынок) — даже лучше.

Корр.: Из года в год программа фестиваля приобретает всё новые краски, «обрастает» новыми интересными темами. Что было новым в этом году?

А. Дианова: Самым грандиозным достижением фестиваля стало событие, о котором мы давно мечтали: нам удалось привезти во Львов настоящих звёзд из США, лауреатов премии «Греми» — клейзмерскую группу «Клезматикс». Открытие фестиваля с их участием сразу подняло планку нашего фестиваля на невероятный уровень. Поэтому перед нами стояла непростая задача не снижать его в течение всех фестивальных событий. Кажется, это удалось. Из новых красок — Еврейский квест. Два дня люди разного возраста, национальностей и географической принадлежности изучали еврейскую историю Львова интерактивным способом. Ещё новаторский спектакль Московского театра на Таганке «Нить». Ещё семинар «Культура на перекрёстке культур» с участием Аарона Вайса и Янины Хешелес (Израиль). Ещё кинопоказ израильских современных фильмов. Ещё — семинар «Еврейское музыкально-танцевальное наследие». Очень важным в этом году было сотрудничество с Львовской областной филармонией. Совместно с оркестром филармонии «Инсо» в концертом зале филармонии прозвучали выступления австрийских клейзмеров «Клезмуд», английской группы «Фанфара» и львовского вокально-инструментального ансамбля еврейской песни «Варничкес» («Хэсэд-Арье»). Это новинки. Но и старые, хорошо проверенные методы тоже в этом году не подвели. Художественная выставка «Еврейский штетл», концерт, кулинарное шоу и мастер-класс по танцам в Итальянском дворике собрал много зрителей, концерт «Заграй мені, козаченько, та по-хасидському» удивил родственностью польско-украинско-еврейских песен. Ну и в завершение, как всегда, трогательная и шумная еврейская свадьба и гала-концерт под открытым небом до ночи.

Корр.: Самая большая проблема фестиваля, как мы знаем, финансовая: нет спонсоров, сложно находить средства. Что-то изменилось?

А. Дианова: В этом году мне посчастливилось встретить замечательного, неравнодушного и щедрого человека. Вот если бы таких было побольше!

Корр.: Это и есть то, о чём мечтает Ада Дианова — директор фестиваля?

А. Дианова: Ада Дианова мечтает, чтобы в нашем фестивале были заинтересованы городские власти. Ещё да, о том, чтобы появилось много спонсоров… Чтобы однажды они пришли к нам в Хэсэд (ну или пригласили к себе) и сказали: «Ада, вы делаете замечательный фестиваль. Замечательный для всех структур, начиная с городского совета (ведь это поддерживает имидж «города всех культур и народов»), заканчивая магазинчиками и кафешками на улице Староеврейской, которые в день гала-концерта получают немалую прибыль… Фестиваль, который вдохновляет евреев, восхищает немцев, поляков, венгров — туристов из разных стран. Так вот, Ада, скажи, каков же бюджет фестиваля и мы готовы его покрыть…»

Корр.: В следующем году фестивалю быть?

А. Дианова: Не готова ответить на этот вопрос. Слишком устала и физически, и морально. Слишком тяжело дался этот фестиваль…

Корр.: И, тем не менее, если он будет, то чем будете удивлять в следующем году?

А. Дианова: Зачем кого-то удивлять? Цель не в этом. Важно просто выйти на улицы и концертные площадки со СВОЕЙ неповторимой культурой, предложить Дружбу и Любовь Львову и львовянам. Напомнить, что мы коренные львовяне, что мы гордимся этим, и гордимся своим городом и очень хотим сделать что-то конкретное для его процветания! А насчёт удивления… Пусть лучше нас удивят те, кто мешал проведению фестиваля! Пусть удивят своим предложением помощи и поддержки.

Да будет так! Амен!

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 12
 
sitemap